تبلیغات
تفریحی سرگرمی كرج نگار - آیا فکر میکنید همسرتان تکراری شده؟

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1392

آیا فکر میکنید همسرتان تکراری شده؟


در 6 ماه تا یك سال اول زندگی مشترك همه چیز رمانتیك و عالی است اما با گذر زمان زندگی رنگ یكنواختی می‌گیرد اما این موضوع به این معنا نیست كه شما دیگر عاشق هم نیستید ...
روزهای اول ازدواج‌تان را به‌خاطر آورید كه چطور عاشق و دلباخته همسرتان بودید. حتی تصور دوری از همسرتان غیرممكن بود اما بعد از گذشت زمان این شیفتگی و علاقه كمرنگ شده است. در این شرایط آیا شما جزو گروهی هستید كه از این وضعیت به همسرتان شكایت می‌كنید؟ مطمئنا به همان میزان كه همسرتان نسبت به روزهای اول ازدواج تغییر كرده است شما نیز تغییر كرده‌اید اما به جای شكایت و ناامیدی بهتر است به‌دنبال اصلاح رابطه‌تان باشید.

• اولین مشخصه تغییر
یكی از دلایلی كه باعث تكراری شدن رابطه شما با همسرتان می‌شود تغییر ظاهر شماست.
روزهای شیرین دوران نامزدی خود را به یاد آورید كه برای دیدن یكدیگر لحظه شماری می‌كردید. خستگی زوجین از یكدیگر مشكلی است كه درمان آن دوباره زنده كردن رابطه است.

• چگونه بفهمید شوهرتان از شما خسته شده است؟
اگر متوجه شدید شوهرتان كمتر حرف می‌زند و به جای گذراندن وقت آزاد خود با شما، وقت خود را با دوستانش در بیرون از خانه می‌گذراند اكنون زمان آن رسیده كه دست به كار شوید. اگر اوضاع را به حال خود رها كنید شاید روزی را ببینید كه همسرتان وقت خود را با شخص دیگری می‌گذراند تا لحظه‌ها برایش لذت بخش‌تر باشد.


• به ظاهر خود اهمیت دهید

• به‌دنبال علائق مشترك باشید

• صمیمیت‌ها را از نو زنده كنید

• دلایل همسرتان را جویا شوید


• چطور به جای خستگی از روابط، آن را دوباره زنده كنیم؟

برای این‌كه روابط خود را زنده و عاشقانه نگه دارید 2 راهكار به شما پیشنهاد می‌شود :

1. حرف یكدیگر را بشنوید
2. همسرتان را غافلگیر كنید
طبقه بندی: روابط زن ومرد، 
برچسب ها: روانشناسی خانواده، تست های روانشناسی، تست برای ادمهای متاهل، تست روانشناسی برای ادمهای متاهل، تست های بعد از ازدواج، تست روانشناسی عاشقانه،
ارسال توسط گلناز
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ