تبلیغات
تفریحی سرگرمی كرج نگار - قرائتی: مسئله ازدواج موقت راه بیافتد

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 شهریور 1391

قرائتی: مسئله ازدواج موقت راه بیافتد

خبرگزاری ایسنا: رییس ستاد اقامه نماز كشور خطاب به روسای دانشگاه‌ها با تاكید بر اینكه باید اقدامی برای ازدواج دانشجویان صورت گیرد، گفت: مسئله ازدواج موقت باید راه بیافتد و گرنه حرام انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی امروز در نشست روسای دانشگاه‌ها و پارك‌های علم و فناوری با بیان اینكه در قرآن 2700 پیام‌ حقوقی آورده شده است، تاكید كرد: قرآن را از مهجوریت بیرون آوریم و بدانیم كه قرآن هنوز كشف نشده است.

وی خطاب به روسا، تاكید كرد: مزه دین را بچشانیم و بدانیم تفسیر و نهج‌البلاغه برای ما جا نیفتاده است، در این زمینه در هر دانشگاه یك جلسه تفسیر قرآن را راه‌اندازی كنیم.

رییس ستاد اقامه نماز كشور با بیان اینكه وضع نماز در دانشگاه‌ها و مدارس خوب نیست، گفت: هر دانشجو باید یك كتاب اسرار نماز را بخواند .

قرائتی با اشاره به برخی ظرفیت‌های خاموش در دانشگاه‌ها، گفت: از جمله این ظرفیت‌ها می‌توان به 400 هزار دانشجو كه پدرشان شهید و یا جانباز هستند و دانشجویان معتكف اشاره كرد كه باید از ظرفیت این دسته از دانشجویان استفاده كرد.

وی در ادامه با اشاره به دانشجویانی كه فرزندان روحانیون هستند، گفت: نمی‌گویم همه فرزندان روحانی ما خوب هستند، اما می‌توان از بخشی از ظرفیت این دسته از دانشجویان استفاده كرد.

رییس ستاد اقامه نماز كشور ادامه داد: همچنین اگر به برخی از اساتید دانشگاه‌ها بها دهیم، می‌توانند بسیاری از كارها را جلو ببرند.

قرائتی با اشاره به بحث جداسازی دانشجویان دختر و پسر، گفت: دختر و پسرها را جدا كنیم، مگر در موارد ضرورت. در این زمینه كاری جز صبر نداریم.

از نظر علمی و عقلی نیز این موضوع مطرح است كه آرایش و مباحثی این چنینی حواس دانشجو را پرت می‌كند.
طبقه بندی: مطالب خواندنی، 
برچسب ها: ازدواج موقت، سخنان قرائتی، نماز جمعه،
ارسال توسط گلناز
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ