تبلیغات
تفریحی سرگرمی كرج نگار - همه چیز درباره ازدواج و تشکیل خانواده آقای بازیگر مشهور !!

همه چیز درباره ازدواج و تشکیل خانواده آقای بازیگر مشهور !!

همه چیز درباره ازدواج و تشکیل خانواده آقای بازیگر مشهور !!

حرف ما خیلی زود گل انداخت، اولش قرار بود صدای او در آلبوم پر سروصدایش زمینه مصاحبه باشد، اما خوب، مصاحبه که جلو رفت، صدای ضبط را کم کردیم، شاید به این دلیل که کلی حرف بود، درباره همین صدا. صدای غیر مخملی بهرام رادان. صدایی که پول و دردسر را برایش به ارمغان آورد.

طبیعی هم بود، شلتاق در زمین دیگران، حتی اگر قاعده را بلد باشی، واکنش برانگیزاست. آنقدر که بگویند و بنویسند: این سی دی را نخرید. بازیگر، ستاره سینمای ایران، در روزهای کم فروغ سینما و درشرایطی که یکی، دو فیلم پرسروصدا را در نوبت اکران دارد، در این گفتگوی سه ساعته جاده ای به همه پرسشها پاسخ داد و آخر سر، خسته و کوفته، ما را ترک کرد.

آنچه می خوانید بخش زیادی از گفتگو بهرام رادان با مجله ایده آل است. این مصاحبه سه بخش دارد، موسیقی، زندگی شخصی و سینما. سه حوزه ای که برای ستاره ماندن باید در آن درخشید!

همه چیز درباره ازدواج و تشکیل خانواده آقای بازیگر مشهور !!

علی کریمی هم حق دارد که فیلم بازی کند

کار جدیدت، انتشار آلبوم موسیقی یک تجربه است. تجربه کردن به خودی خود کار جالبی است یا نه؟ بعضی مواقع تجربه کردن اتفاقی است که تو میتوانی در اتاق خانه ات آن را انجام بدهی، اما وقتی میخواهی از اتاق خارجش کنی، باید اعتماد بیشتری به آن داشته باشی. حالا اگر مخاطب این تجربه، کل جامعه باشد چی؟

وقتی کاری را در تیراژ بسیار وسیع در سطح یک مملکت به این بزرگی پخش می کنیم باید اطمینان کافی به خودمان داشته باشیم. ما چنین اطمینانی را به کارمان داریم و هنوزم روحرفهای خودمان هستیم. البته هیچوقت به این فکر نکردیم که چه کسی خوشش بیاید و چه کسی خوشش نیاید. گروهی بودیم در کنار هم که به کارمان ایمان و اطمینان داشتیم که مخاطب خودمان را پیدا خواهیم کرد.

البته جذب مخاطب در این آلبوم به دلایلی دشوارتر بود؛ یک دلیل ژانر خاص آلبوم بود و دلیل دیگر خواننده این آلبوم اگر هر آدم معروفی بخواهد کاری را غیر از آن کاری که در آن شهره است، انجام دهد، با یک سری از پیش فرضهایی که عمدتاً هم منفی خواهد بود، مواجه می شود.

من یک بار قبل از انتشار آلبومم با بنده خدایی بحث می کردم، ایشان از خواندن حامد بهداد ایراد می گرفتند، من گفتم خوب اگر شما صدای ایشان را دوست ندارید، آهنگ را گوش نکنید. گفت: نه، بهداد اصلا نباید بخواند. من حال نمی کنم که بهداد آهنگ بخواند. جواب دادم خب خیلی ها هستند که خوششان می آید او بخواند.

بحث مان بالا گرفت من گفتم شما استقلالی هستی یا پرسپولیسی؟ گفت: پرسپولیسی. گفتم فکر میکنم محبوب ترین بازیکن پرسپولیس "علی کریمی" است. گفت: بله. گفتم اگر امروز این خبر را به شما بدهند که علی کریمی میخواهد فیلم بازی کند، شما چه واکنشی نشان می دهید؟ گفت: مسلم است که نباید فیلم بازی کند. گفتم چرا نباید فیلم بازی کند، هنوز که بازیگری نکرده که بدانیم موفق می شود یا نه؟

شاید تبحرش در زمینه بازیگری بیشتر از مهارتش در زمینه فوتبال باشد. شما که نمی توانید قبل از اینکه جرم اتفاق بیافتد، رای صادر کنید. همه اینها پیش فرضهایی بود که از ابتدا می دانستیم با آنها مشکل پیدا خواهیم کرد.

همه چیز درباره ازدواج و تشکیل خانواده آقای بازیگر مشهور !!

بعضی آدم ها مبهوتم می کنند

یک نکته مهم در آلبوم تو نامتعارف بودن آن است. چرا اصرار به این کار داشتی؟

سعی نکردیم آهنگ های آلبوم را شبیه آهنگ هایی که در کوچه و خیابان شنیده می شود، بسازیم.

سعی کردیم در ذهنیت خودمان تا حدی ساختار شکنی کنیم و کاری را انجام دهیم که شبیه موسیقی های شنیده شده ایرانی نباشد. با این حال بعضی ها می گویند شما شبیه فلانی و فلانی کار کرده اید. این مسئله برای من که اینقدر روی تفاوت این کار تاکید داشتم ناراحت کننده است. مثلا مات و مبهوت می مانم که چرا موزیسین پر مدعایی می گوید: فلان آهنگ شما شبیه فلان آهنگ معروف در دنیاست.
طبقه بندی: خبرهای سینمایی، 
برچسب ها: بیوگرافی بهرام رادان، البوم بهرام رادان، خوانندگی بهرام رادان، گفتگو با بهرام رادان، عكسهای بهرام رادان، فیلمهای بهرام رادان،
ارسال توسط گلناز
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ