تبلیغات
تفریحی سرگرمی كرج نگار - کلاهبرداری مرد زن‌ نما با انتشار تصاویر برهنه مردان

کلاهبرداری مرد زن‌ نما با انتشار تصاویر برهنه مردان

کلاهبرداری مردزن‌نما باانتشارتصاویربرهنه مردان

به گزارش افکارنیوز،سرهنگ محمدمهدی کاکوان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در ۱۳ اسفندماه سال گذشته مردی به همراه همسر جوانش به پلیس فتای استان البرز مراجعه کرد، گفت: این فرد در شکوائیه خود عنوان کرد که از سوی فردی در فضای اینترنت مورد اخاذی قرار گرفته است.

وی گفت: شاکی در اظهارات خود عنوان کرد که از طریق عضویت در سایتی تحت عنوان ازدواج موقت با زنی به نام «سپیده» آشنا شده که پس از مدتی این زن عنوان کرد که به دلیل نامحرم بودن امکان ادامه این رابطه وجود ندارد.

رییس پلیس فتای استان البرز افزود: این شاکی در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که با اجازه همسرم قصد انجام ازدواج موقت با «سپیده» را داشتم اما این زن به دلیل نامحرم‌ بودن به هیچ وجه تقاضای قرار ملاقاتم را قبول نمی‌کرد.

کاکوان در ادامه با بیان اینکه «سپیده» پس از چند جلسه ارتباط چت‌رومی از «شاهین» می‌خواهد که از طریق اینترنتی صیغه محرمیت را جاری کند گفت: این دو نفر به اصطلاح ازطریق اینترنت با یکدیگر محرم شدند و پس از این اتفاق براساس اظهارات شاکی، سپیده از وی می‌خواهد تا از طریق وب‌کم بدن این فرد را ببیند.

وی با بیان اینکه «سپیده» با طرح این ادعا که وب‌کم ندارد در تمام طول این رابطه دوستی از برقراری ارتباط تصویری امتناع می‌کرده است، گفت: پس از آن که تصویر برهنه مرد در صفحه وب‌کم نمایش داده شد «سپیده» در ایمیلی به این فرد عنوان می‌کند که من «سپیده» نیستم و نام واقعی من «شاهین» است و اگر مبالغی را به عنوان باج به من پرداخت نکنی تصاویر برهنه‌ات را روی شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنم.

کاکوان با بیان اینکه متهم این پرونده با ارسال ایمیل‌های تهدیدآمیز توانسته بود در چندین نوبت مبالغی در حدود ۱۰۰ هزار تومان از این مالباخته اخاذی کند گفت: سرانجام کارآگاهان با انجام تحقیقات و با توجه به آن که تعداد شاکیان این فرد روز به روز افزایش می‌یافت، این فرد را در مخفی‌گاهش در ۲۰ اسفندماه سال گذشته دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه این متهم ۲۶ ساله، پول را انگیزه اصلی این اقدامات مجرمانه خود عنوان کرده بود، گفت: به علت این که بیش از ده‌ها شاکی از این فرد در تهران بزرگ وجود داشت پرونده در شهر تهران باقی ماند و کارآگاهان پلیس فضای تولید و تبادل تهران بزرگ وظیفه رسیدگی به این پرونده را برعهده گرفتند.
طبقه بندی: حوادث، 
برچسب ها: حوادث، اخبار روز، اخبار جدید، استان البرز، پلیس فتا، پلیس، پلیس 110،
ارسال توسط گلناز
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ